Parça Kontör Bayiliği

Parça Kontör Bayiliği

Merhabalar, bu yazımızda sizlere parça kontör bayiliği ve parça kontör bayilik alma hakkında bazı püf noktalardan bahsedeceğiz. Tabi bunun yanı sıra en çok sorulan parça kontör bayiliği nasıl alınır ve en ucuz parça kontör bayiliği nerden bulabilirim gibi soruların cevapları yazımızın devamında yer alacaktır.

Parça kontör satışı yapmak neden gereklidir ve parça kontör bayiliği aldığımız zaman ne kadar kazanırız öğrenelim.

Parça Kontör Bayilik Alma 'nın Faydaları

İşletmenizde parça kontör bayiliği alarak parça kontör satışı yapmanız sizin için ekstra kazanç kapısı demektir. Müşterilerinize sunduğumuz mevcut hizmetlerinizin yanı hiç bir ek masrafa girmeden ve herhangi bir prosedür yerine getirmeden sizde parça kontör bayiliği alabilirsiniz. Parça kontör bayiliği alabilmeniz için sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir. Parça kontör satış gücü yüksek bir sektördür ve hiç bir işletme kontör almak isteyen müşterisini rakiplerine göndermek istemez değil mi ? O halde sizde vakit kaybetmeden parça kontör bayilik alınız ve müşterilerinizi memnun ediniz.

Parça kontör bayiliği almanız halinde sizlere ne gibi faydalar sağlar maddeler olarak listeyelim.

  • Yeni müşteriler kazanırsınız
  • Mevcut müşteriniz rakiplerinize uğramak zorunda kalmaz
  • Aylık 300 TL ile 1000 TL arasında veya satış gücünüzün yüksekliğine bağlı olarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Her operatör için ayrı ayrı sermaye harcamanıza veya stok tutmanıza gerek kalmaz. Bakiyeniz ile tüm operatörlerin kontör paketlerini satabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti sağlarsınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Parça kontör bayiliği alırken, sistemin genel olarak kullanılan parça kontör yazılımlarından biri olup olmadığına dikkat ediniz.

Parça kontör bayiliği veren firmanın iletişim bilgileri dikkatlice inceleyiniz.

Firmanın vergi mükellefi olup olmadığını mutlaka tespit ediniz. Dolandırılmayınız.

Mümkünse kendi bölgenizde bayilik veren siteyle çalışan bir referans isteyiniz.

Parça kontör üreticisi veya aracısı olup olmadığını anlamaya çalışınız. Üretici olması büyük bir avantajdır.

Telefon görüşmesi yapmadan kesinlikle para göndermeyiniz.

Herhangi bir olaydan dolayı içinizde oluşan en ufak bir şüphe dahi varsa uzaklaşınız. Paranız daha önemlidir.

Sektöre işten anlayanda anlamayanda kolay bir şekilde girebilmektedir. Dolandırıcıların fazlaca yer aldığı bir sektör olduğundan aşırı titizlenmeniz faydanıza olacaktır.

Parça Kontör Bayiliği Nasılır Alınır ?

Parça kontör bayiliği almak için herhangi bir prosedür veya evrak imzalamanıza gerek yoktur. Ülkemizde yüzlerde parça kontör hizmeti veren işletme bulunmaktadır. Girdiğiniz herhangi bir parça kontör sitesinin "Parça Kontör Bayilik" veya "Bayilik Başvurusu" gibi linklerine tıklamanız halinde karşınıza bir form gelecektir. Gelen formda yer alan bilgilerin karşılarına gerekli bilgileri doldurmanız halinde size dönüş yapılacak ve izlemeniz gereken yollar hakkında bilgiler vereceklerdir. Bunun nedeni ise parça kontör sitelerinin farklılık göstermesi ve işleyişinin farklı olmasıdır. Parça kontör bayiliği her yerden alınmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında yukarıda gerekli bilgileri vermiştim.

Sizlere kendi sistemlerimiz üzerinden nasıl bayilik alacağınızı adım adım anlatalım.

  • www.toptancell.com adresine giriş yapınız.
  • Bayilik Başvurusu yazan alana tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda kişisel bilgilerinizi ve sisteme giriş bilgilerinizi doldururunuz.
  • Başvuru formundaki alanları doldurduktan sonra "Kaydı Tamamla" yazan bölüme tıklayınız.
  • Karşınıza işlem başarılı yazısı geldi ise bayilik işleminiz başarıyla tamamlanmıştır

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra başvuru formunda yazdığınız cep telefonu numarasına bayi kodu mesaj olarak gelecektir. Gelen bayi kodu ve başvuru formunda doldurduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme bildirimi bölümünde yer alan banka hesap numaralarından size uygun olanı seçerek havale yapabilirsiniz. Ödeme onayının ardında bakiyenizde bulunan tutar kadar parça kontör satışı yapabilirsiniz.

En Ucuz Parça Kontör Bayiliği

En ucuz parça kontör bayiliğini alabilmek için ileri düzeyde araştırma yapmış olmanız gereklidir. Her firmaya güvenilmemesi gerektiği gibi piyasa fiyatlarının aşırı derecede altında fiyat verenlerden kaçmanız gereklidir. Çünkü bu bir tuzaktır. Biraz daha fazla kazanayım derken, paranız bir anda kaybolabilir. İyi bir araştırmadan sonra veya fiyatlar cazip ise test bakiyesi atabilirsiniz. 100 TL 'den fazla atmamanız tavsiyemdir. İkili güven oluştuktan sonra dilediğiniz kadar bakiye yükleyebilirsiniz.

Parça kontör bayiliği almak kolay olduğu kadarda dikkat edilmesi gereken bir husustur. Sizlere elimden geldiğinde işin iç yüzünü ve yapmanız gerekenler hakkında bilgilermeye çalıştım. Bizimle çalışmak isterseniz "Parça Kontör Bayilik Başvurusu" linkine tıklayabilirsiniz. Bu sizin kişisel tercihinizdir. Hepinize saygı ve sevgilerimi iletirim. Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.

Parça Kontör
Yorum Yok
9251 Okunma

Yorum Yapabilirsiniz

KATEGORİLER
SON EKLENEN YAZILAR
Kontör Dağıtım Merkezi
Roxiweb Teknolojileri
Tasarım :

Site Yazarı Google +: Hakan ÇALIKOĞLU