Toptan Parça Kontör

Toptan Parça Kontör

Toptan parça kontör bayiliği almak isteyenler bu yazımızı mutlaka okumalılar.

Kontör satış noktaları ve parça kontör siteleri kontörleri, ucuz parça kontör temin edebilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Yaptığınız araştırmalarda hızlı parça kontör yükleyebilmek ve bizi tercih etmeniz için sizlere biraz bilgi vereceğiz.

Neden Biz ?

2007 yılından beri sektörde yer almamız ve geçen süre zarfında kazandığımız profesyonellik ve iş tecrübesi sizlere daha kaliteli hizmetler sunmamıza olanak sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan cihaz ve otomatların kapasitesi diğer sitelere göre kat kat üstün durumdadır. 26 adet turkcell pos cihazı ve robotları ile kontörlerin aboneye ulaşma süresi aynı anda gelen sipariş sayısı ne olursa olsun 10 saniye ile 1 dakika arasındadır. Aynı şekilde Vodafone ve Avea siparişlerinizde de ileri teknoloji otomat sistemlerimiz bulunmaktadır. Otomat programlarımız, bağlantı kapasitesi yüksek veri merkezlerinde bulunan sunucularımızda çalışmaktadır. Bu sayede elektrik kesintisi vb. sorunlar ile karşı karşıya kalmamaktayız.

2007 yılından günümüze kadar sistem kapasitemizi en iyi hizmeti sizlere sunabilmek adına sürekli geliştirdik ve bu doğrultuda doğru yatırımlar yaptık. Yatırımlarımızdan bazılarını yazalım ;

  • 26 Adet Turkcell Pos Robotu ( Saniyede gönderim )
  • 300 Nkodu üzerinden Vodafone Çıkışı ( Günlük 600.000 TL'ye kadar direk çıkış )
  • Avea mobiltel otomatları üzerinden direk çıkış ( Gönderim hızı 10 saniye )
  • Turkcell 20-30-50 için özel kazıma sistemleri ve kazı konuş otomatları ( Gönderim hızı 15 saniye )
  • ve dahası ...

Hedef Kitlemiz

Bizler kaliteli hizmet arayan kişiler ile çalışmaktayız. Alt yapımız disiplini gerektirmektedir. Sistemlerimiz bayilerimizi ve bayilerimizin müşterilerini memnun edecek düzeydedir. Satış gücü yüksek marketler, büfeler, internet cafeler vb. ve bunların dışında kalan parça kontör sitelerinin kontör gönderimlerinde yaşadıkları sorunları en aza indirgemek ve sorunsuz hizmet almalarını sağlamak adına çalışmalar yapmaktayız.

Kontör fiyatlarımız en ucuz toptan tl sloganıyla adlandırılmaktadır. Toptan parça kontör fiyatlarımızı herkesin kazanabileceği seviyeye indirerek hem kazançlarınızı yükseltmeyi hem de müşteri memnuniyeti yaratmayı hedeflemekteyiz.

Toptan Parça Kontör Bayiliği Nasılır Alınır ?

Sizlere kendi sistemlerimiz üzerinden nasıl bayilik alacağınızı adım adım anlatalım.

  • www.toptancell.com adresine giriş yapınız.
  • Bayilik Başvurusu yazan alana tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda kişisel bilgilerinizi ve sisteme giriş bilgilerinizi doldururunuz.
  • Başvuru formundaki alanları doldurduktan sonra "Kaydı Tamamla" yazan bölüme tıklayınız.
  • Karşınıza işlem başarılı yazısı geldi ise bayilik işleminiz başarıyla tamamlanmıştır

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra başvuru formunda yazdığınız cep telefonu numarasına bayi kodu mesaj olarak gelecektir. Gelen bayi kodu ve başvuru formunda doldurduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme bildirimi bölümünde yer alan banka hesap numaralarından size uygun olanı seçerek havale yapabilirsiniz. Ödeme onayının ardında bakiyenizde bulunan tutar kadar parça kontör satışı yapabilirsiniz.

Bizimle çalışmak isterseniz "Parça Kontör Bayilik Başvurusu" linkine tıklayabilirsiniz. Bu sizin kişisel tercihinizdir. Hepinize saygı ve sevgilerimi iletirim. Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.

Parça Kontör
Yorum Yok
8673 Okunma

Yorum Yapabilirsiniz

KATEGORİLER
SON EKLENEN YAZILAR
Kontör Dağıtım Merkezi
Roxiweb Teknolojileri
Tasarım :

Site Yazarı Google +: Hakan ÇALIKOĞLU